Hochschule Düsseldorf
University of Applied Sciences
Projekt für innovative Energieprodukte
Project voor innovatieve Energieproducten
Project voor innovatieve Energieproducten

Contact

EnerPRO > Startpagina > Contact

​ Partner EnerPRO

Neem voor eerste stap en vedere informatie contact op met de regionale cördinator in uw regio.












 



















Partnercoördinatie EnerPRO

Voor vragen over projectbeheer kunt u contact opnemen met:







TNO/Solliance

Oostelijke deel van de Noord-Brabant

Wouter van Strien
+31 6 1048 5059
wouter.vanstrient@tno.nl




TNO/ Brightlands Materials Center

Provincie Limburg

Dr. Aike W. Wypkema
+31 46 476 6121
aike.wypkema@tno.nl



Stiching kiEMT

Gelderland und Flevoland

Jochem Garthoff
+31 6 5793 4119
garthoff@kiemt.nl



HochschuleNiederrhein/SWKE²

Kreisen Viersen, Rhein-Kreis Neuss, Stadt Mönchengladbach en Stadt Krefeld

Prof. Dr. Joachim Schettel
+49 215 1822 6674
joachim.schettel@hs-niederrhein.de




Hochschule Düsseldorf/ ZIES

Kreisen Kleve en Wesel, Stadt Duisburg en Düsseldorf

Stefan Lambach
+49 211 4351 3566
stefan.lambach@hs-duesseldorf.de











Euregio Rhein-Waal

Piet Boomsma (NL/DE)

+49 2821 7930-24
boomsma@euregio.org


Leadpartner Hochschule Düsseldorf

Dr. Philipp Riegebauer (DE)

+49 211 4351 9504
philipp.riegebauer@hs-duesseldorf.de

 

Dipl.-Region.-Wiss. Dorothea Ossenberg-Engels (DE/EN)

+49 211 4351-8023
dorothea.ossenberg-engels@hs-duesseldorf.de